Zarzadzanie finansowe przedsiebiorstwem

Program comarch xl istnieje wtedy rozbudowany system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wprowadzane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmniejszych, kilkuosobowych do dużych firmie mających moc oddziałów na całkowitym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej grupy są dostępne w kolejnych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia oraz zarządzanie stanem magazynowym, - obieg prywatny i otwarty dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz regulowanie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi ofertami oraz stanowi budowę modułową. Proponuję to wielkie możliwości tworzenia rozwiązania dopasowanego do dużych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obszary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System firmy comarch jest dopasowywany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest zdolną analizą wszystkich procesów i i potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście zezwala na uzyskanie dużej wydajności w towarzystwie. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz sposób w modelu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa kiedyś w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie jest potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Kupią one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Tworzenie nowych wersji technologicznych zezwala na dostosowanie oferty biura do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zatrudniany w ponad 5000 przedsiębiorstw w pełnej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa i automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane