Salatka bulgur

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych dodatkowo nie tylko polskich potraw. Można je realizować praktycznie z wszystkiego warzywa, wymieszanego z pozostałymi w normalnych proporcjach i dobrze doprawionego. Nic zatem dziwnego, że nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, lecz stanowi i dużą bombą witaminową, konieczną do podparcia naszego ciała w właściwej formie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zakupić w handlach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W wielu przypadkach jednak dużo dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, a jedynym ich błędem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To zatem w każdym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niepozorne urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejś kuchni. Jest wyposażone w odpowiedni pojemnik, do którego składamy obrane warzywa w sum, lub ewentualnie pokrojone w ściślejsze fragmenty. Dobrej kondycji rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to styl na ostatnie, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w tylko kilka chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakiekolwiek inne warzywa w takiej kombinacji, jaką wysoce preferujemy, i włączymy urządzenie, a po paru minutach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Natomiast to wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo a dokładnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, żeby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które składa własny czas, i motywuje do tego, by jeść jeszcze bardzo surowych, świeżo siekanych warzyw!