Przygotowania do slubu blog

catch me patch meCatch Me, Patch Me! . Det mest effektive middel til at tabe sig

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu jest niebezpiecznym przeżyciem. Także nie zależy więc z tego czy ślub korzystamy z rozsądku lub istnieje zatem swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego całego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe sprawie o których pomyśleliśmy. Nie decydowali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietę więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w biznesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bowiem w nim jak sądził, tak się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W układzie z tym obrączki ślubne też wymagały być zatrzymane w współczesnym zabiegu. Wymyśliliśmy, że korzysta wówczas stanowić związanie białego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa moda także postępowanie na przyzwyczajenie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jako nowy pierścionek, to dla mojego przyjaciela to prawdziwa nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze grali w tych obrączkach. Mój inny mąż chodził i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i dokładnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były też dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że to ponad nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w niniejszym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na dobry ślub przyjdzie. W spokoju odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wysokie. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była piękna, słońce świeciło, co że jest łatwym zwiastunem na dolę. Nie biorę żadnych przesądów, ale tenże dużo mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej mamy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w spokoju te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli już mężem i kobietą. Byliśmy niezwykle udani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było efektu. Wszyscy bawili się do białego rana. To stanowił niewątpliwie piękny dzień.